C485D20-2LE ABB
  • Part Number: C485D20-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor, 20KVAR, 480V, NEMA 12, 3PH, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D20-2LE ABB
    C485D20-2LE ABB
    C485D20-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D20-2LE is described as Product Description: Capacitor, 20KVAR, 480V, NEMA 12, 3PH, UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM