C485D15-3FI-2LE ABB
  • Part Number: C485D15-3FI-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 15KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D15-3FI-2LE ABB
    C485D15-3FI-2LE ABB
    C485D15-3FI-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D15-3FI-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 15KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"