C485D12.5-3F-2LE ABB
  • Part Number: C485D12.5-3F-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused, Status indictators-End, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D12.5-3F-2LE ABB
    C485D12.5-3F-2LE ABB
    C485D12.5-3F-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D12.5-3F-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused,Status indictators-End,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS