C485D12.5 ABB
  • Part Number: C485D12.5
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D12.5 ABB
    C485D12.5 ABB
    C485D12.5 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D12.5 is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM