C485D10-3FI-2LF ABB
  • Part Number: C485D10-3FI-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D10-3FI-2LF ABB
    C485D10-3FI-2LF ABB
    C485D10-3FI-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D10-3FI-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM