C485D10-3F-2LF ABB
  • Part Number: C485D10-3F-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10KVAR, 480V, 60HZ, NEMA 12, 3PH Fused, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D10-3F-2LF ABB
    C485D10-3F-2LF ABB
    C485D10-3F-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D10-3F-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10KVAR, 480V, 60HZ, NEMA 12, 3PH Fused, Status Indicators-Front, UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE