C484D17.5-3FI ABB
  • Part Number: C484D17.5-3FI
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 17.5 KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C484D17.5-3FI ABB
    C484D17.5-3FI ABB
    C484D17.5-3FI is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C484D17.5-3FI is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 17.5 KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE