C484D10-3F ABB
  • Part Number: C484D10-3F
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10 KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, Fused, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C484D10-3F ABB
    C484D10-3F ABB
    C484D10-3F is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C484D10-3F is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 10 KVAR, 480V, 60HZ, NEMA12, 3PH, Fused,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V