C481G12.5 ABB
  • Part Number: C481G12.5
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor, 12.5 KVAR, 480VAC, NEMA-1, 3-PH, UL Labeled
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C481G12.5 ABB
    C481G12.5 ABB
    C481G12.5 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C481G12.5 is described as Product Description: Capacitor, 12.5 KVAR, 480VAC, NEMA-1, 3-PH, UL Labeled . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK