C388R90-50HZ-2LE ABB
  • Part Number: C388R90-50HZ-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor, 380V, 90kvar, Nema 3R 50Hz, CLMD 83 Enclosure 2 Pilot Lights End Enclosure Mounted
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C388R90-50HZ-2LE ABB
    C388R90-50HZ-2LE ABB
    C388R90-50HZ-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C388R90-50HZ-2LE is described as Product Description: Capacitor, 380V, 90kvar, Nema 3R 50Hz, CLMD 83 Enclosure 2 Pilot Lights End Enclosure Mounted . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ