C246G60-3F-2LE ABB
  • Part Number: C246G60-3F-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 60 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA1, 3PH, Fused, Status indictators-End, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C246G60-3F-2LE ABB
    C246G60-3F-2LE ABB
    C246G60-3F-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C246G60-3F-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 60 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA1, 3PH, Fused,Status indictators-End,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE