C245R20-3FI ABB
  • Part Number: C245R20-3FI
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C245R20-3FI ABB
    C245R20-3FI ABB
    C245R20-3FI is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C245R20-3FI is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A