C245G3.5-2LE ABB
  • Part Number: C245G3.5-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 3.5 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA1, 3PH, Status indictators-End, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C245G3.5-2LE ABB
    C245G3.5-2LE ABB
    C245G3.5-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C245G3.5-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 3.5 KVAR, 240V, 60HZ, NEMA1, 3PH, Status indictators-End,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM