BRCG-600400S41-121 ABB
  • Part Number: BRCG-600400S41-121
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor Bank, 600V, 400Kvar 3Ph 60Hz, Nema 1 Enc
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about BRCG-600400S41-121 ABB
    BRCG-600400S41-121 ABB
    BRCG-600400S41-121 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. BRCG-600400S41-121 is described as Product Description: Capacitor Bank, 600V, 400Kvar 3Ph 60Hz, Nema 1 Enc . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE