BRCG-480500B50-120 ABB
  • Part Number: BRCG-480500B50-120
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: AUTO CAP BANK, 480V, 3Ph, 60Hz, 500k var, 5 STEPS OF 100KVAR, 5 STAGES OF 100 KVAR USING 1:1:1:1:1
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about BRCG-480500B50-120 ABB
    BRCG-480500B50-120 ABB
    BRCG-480500B50-120 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. BRCG-480500B50-120 is described as Product Description: AUTO CAP BANK, 480V, 3Ph, 60Hz, 500k var, 5 STEPS OF 100KVAR, 5 STAGES OF 100 KVAR USING 1:1:1:1:1 . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT