BRBG-480300B40-52A ABB
  • Part Number: BRBG-480300B40-52A
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: AUTOMATIC CAPACITOR BANK 480V, 3Ph, 60Hz, 300KVAR, 6 Steps: 2-50KVAR, 1-100KVAR STAGES, 1:1:2:2
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about BRBG-480300B40-52A ABB
    BRBG-480300B40-52A ABB
    BRBG-480300B40-52A is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. BRBG-480300B40-52A is described as Product Description: AUTOMATIC CAPACITOR BANK 480V, 3Ph, 60Hz, 300KVAR, 6 Steps: 2-50KVAR, 1-100KVAR STAGES, 1:1:2:2 . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB