BR5G-480200B40-10A ABB
  • Part Number: BR5G-480200B40-10A
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor Bank Automatic 480V 3Ph 60Hz 200Kvar For Typical Non-Harmonic Environment
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about BR5G-480200B40-10A ABB
    BR5G-480200B40-10A ABB
    BR5G-480200B40-10A is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. BR5G-480200B40-10A is described as Product Description: Capacitor Bank Automatic 480V 3Ph 60Hz 200Kvar For Typical Non-Harmonic Environment . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM