BO5G-480250B50-10A ABB
  • Part Number: BO5G-480250B50-10A
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 480V, 3PH, 60HZ, 250KVAR AUTOMATIC CAP BANK. FOR TYPICAL NON-HARMONIC ENVIROMENT
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about BO5G-480250B50-10A ABB
    BO5G-480250B50-10A ABB
    BO5G-480250B50-10A is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. BO5G-480250B50-10A is described as Product Description: 480V,3PH,60HZ,250KVAR AUTOMATIC CAP BANK. FOR TYPICAL NON-HARMONIC ENVIROMENT . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE