B7-30-10-02 ABB
  • Part Number: B7-30-10-02
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P N/O, 42VAC, 9.6A, Mini, Includes 1NO Aux Contact Open, AC1=16A
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about B7-30-10-02 ABB
    B7-30-10-02 ABB
    B7-30-10-02 is manufactured by ABB and is categorized in the Mini Contactor Relays category. B7-30-10-02 is described as Product Description: Contactor, 3-P N/O, 42VAC, 9.6A, Mini, Includes 1NO Aux Contact Open, AC1=16A . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Mini Contactor Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Mini Contactor Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V