B6-30-10-F01 ABB
  • Part Number: B6-30-10-F01
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Mini Contactor, 3-P N/O, 24VAC Coil, Includes 1NO Aux Contact, Flat Pin Terminals
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about B6-30-10-F01 ABB
    B6-30-10-F01 ABB
    B6-30-10-F01 is manufactured by ABB and is categorized in the Mini Contactor Relays category. B6-30-10-F01 is described as Product Description: Mini Contactor, 3-P N/O, 24VAC Coil, Includes 1NO Aux Contact, Flat Pin Terminals . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Mini Contactor Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Mini Contactor Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V