B05G-480200B40-10A ABB
  • Part Number: B05G-480200B40-10A
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: CAPACITOR, 480V, 3PH, 60HZ, 200 KVAR
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about B05G-480200B40-10A ABB
    B05G-480200B40-10A ABB
    B05G-480200B40-10A is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. B05G-480200B40-10A is described as Product Description: CAPACITOR, 480V, 3PH, 60HZ, 200 KVAR . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"