B03D-480150C30-100 ABB
  • Part Number: B03D-480150C30-100
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 480V, 3Ph, 60Hz, 150KVAR AUTOMATIC CAPACITOR BANK, W/ BREAKER
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about B03D-480150C30-100 ABB
    B03D-480150C30-100 ABB
    B03D-480150C30-100 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. B03D-480150C30-100 is described as Product Description: 480V, 3Ph, 60Hz, 150KVAR AUTOMATIC CAPACITOR BANK, W/ BREAKER . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT