AF260-30-11-70 ABB
  • Part Number: AF260-30-11-70
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Contactor; Non-Reversing; 1 NO/NC; 3-Phase; Mechanically Interlocked
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about AF260-30-11-70 ABB
    AF260-30-11-70 ABB
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE