AF09-22-00-11 ABB
  • Part Number: AF09-22-00-11
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Contactor, 4-Pole, 24-60VAC/DC, 25A, 2NO+2NC, Screw Terminal, AF09 Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about AF09-22-00-11 ABB
    AF09-22-00-11 ABB
    AF09-22-00-11 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. AF09-22-00-11 is described as Contactor, 4-Pole, 24-60VAC/DC, 25A, 2NO+2NC, Screw Terminal, AF09 Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V