A30-30-10-51 ABB
  • Part Number: A30-30-10-51
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Contactor, Non-Reversing, 480VAC Coil, 34A, 3-Pole, 1NO Aux., A30 Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about A30-30-10-51 ABB
    A30-30-10-51 ABB
    A30-30-10-51 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. A30-30-10-51 is described as Contactor, Non-Reversing, 480VAC Coil, 34A, 3-Pole, 1NO Aux., A30 Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG