A26-30-11-81 ABB
  • Part Number: A26-30-11-81
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: A26 3 Pole Contactor, 45 A, 11 kW, 24 VCoil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about A26-30-11-81 ABB
    A26-30-11-81 ABB
    A26-30-11-81 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. A26-30-11-81 is described as A26 3 Pole Contactor, 45 A, 11 kW, 24 VCoil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.