A26-30-10-84 ABB
  • Part Number: A26-30-10-84
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Contactor, Non-Reversing, 110-120VAC Coil, 28A, 1NO Aux., 3-Pole, A26 Series
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about A26-30-10-84 ABB
    A26-30-10-84 ABB
    A26-30-10-84 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. A26-30-10-84 is described as Contactor, Non-Reversing, 110-120VAC Coil, 28A, 1NO Aux., 3-Pole, A26 Series. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ