2GCA280557A0030 ABB
  • Part Number: 2GCA280557A0030
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 415V, 3PH, 50HZ, 13.5KvA CAPACITOR ENCLOSURE TYPE CLMD-13
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about 2GCA280557A0030 ABB
    2GCA280557A0030 ABB
    2GCA280557A0030 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. 2GCA280557A0030 is described as Product Description: 415V, 3PH, 50HZ, 13.5KvA CAPACITOR ENCLOSURE TYPE CLMD-13 . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE