1SNA645053R0600 ABB
  • Part Number: 1SNA645053R0600
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Optocoupler, Max Forward 60V, Max Input 5.1 mA, 70mm Length, DIN Rail Mounting Style
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 1SNA645053R0600 ABB
    1SNA645053R0600 ABB
    1SNA645053R0600 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. 1SNA645053R0600 is described as Optocoupler, Max Forward 60V, Max Input 5.1 mA, 70mm Length, DIN Rail Mounting Style. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB