1SNA645033R2200 ABB
  • Part Number: 1SNA645033R2200
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 6A
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 1SNA645033R2200 ABB
    1SNA645033R2200 ABB
    1SNA645033R2200 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. 1SNA645033R2200 is described as SPDT DIN Rail Panel Mount Interface Relay Module Screw, 6A. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK