1SNA645027R2400 ABB
  • Part Number: 1SNA645027R2400
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Optocoupler, Max Forward 24V, Max Input 3.6 mA, 70mm Length, DIN Rail Mounting Style
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about 1SNA645027R2400 ABB
    1SNA645027R2400 ABB
    1SNA645027R2400 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. 1SNA645027R2400 is described as Optocoupler, Max Forward 24V, Max Input 3.6 mA, 70mm Length, DIN Rail Mounting Style. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.