SK-GEN4-43D 4D SYS
  • More about SK-GEN4-43D 4D SYS
    SK-GEN4-43D 4D SYS
    SK-GEN4-43D is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. SK-GEN4-43D is described as DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK