SK-GEN4-28DT 4D SYS
  • More about SK-GEN4-28DT 4D SYS
    SK-GEN4-28DT 4D SYS
    SK-GEN4-28DT is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. SK-GEN4-28DT is described as DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"