SK-GEN4-28D-AR 4D SYS
  • More about SK-GEN4-28D-AR 4D SYS
    SK-GEN4-28D-AR 4D SYS
    SK-GEN4-28D-AR is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. SK-GEN4-28D-AR is described as DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP