SK-GEN4-24PT 4D SYS
  • More about SK-GEN4-24PT 4D SYS
    SK-GEN4-24PT 4D SYS
    SK-GEN4-24PT is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. SK-GEN4-24PT is described as DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"