SK-GEN4-24DT-AR 4D SYS
  • More about SK-GEN4-24DT-AR 4D SYS
    SK-GEN4-24DT-AR 4D SYS
    SK-GEN4-24DT-AR is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. SK-GEN4-24DT-AR is described as DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED