GEN4-ULCD-28PT-AR 4D SYS
  • More about GEN4-ULCD-28PT-AR 4D SYS
    GEN4-ULCD-28PT-AR 4D SYS
    GEN4-ULCD-28PT-AR is manufactured by 4D SYS and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. GEN4-ULCD-28PT-AR is described as DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by 4D SYS
    ---> Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE