63.5MM-41.9MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 63.5MM-41.9MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 63.5MM X 41.9MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 63.5MM-41.9MM-25-8815 3M - TC
    63.5MM-41.9MM-25-8815 3M - TC
    63.5MM-41.9MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 63.5MM-41.9MM-25-8815 is described as 63.5MM X 41.9MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE