63.5MM-41.9MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 63.5MM-41.9MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 63.5MM X 41.9MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 63.5MM-41.9MM-25-5590H-05 3M - TC
    63.5MM-41.9MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 63.5MM-41.9MM-25-5590H-05 is described as 63.5MM X 41.9MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE