63.5MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 63.5MM-41.91MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 63.5MM X 41.91MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 63.5MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
    63.5MM-41.91MM-25-8810 3M - TC
    63.5MM-41.91MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 63.5MM-41.91MM-25-8810 is described as 63.5MM X 41.91MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK