63.5MM-41.91MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 63.5MM-41.91MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 63.5MM X 41.91MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 63.5MM-41.91MM-25-5590H-05 3M - TC
    63.5MM-41.91MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 63.5MM-41.91MM-25-5590H-05 is described as 63.5MM X 41.91MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V