6.35MM-18.57MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 6.35MM-18.57MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 6.35MM X 18.57MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 6.35MM-18.57MM-25-8815 3M - TC
    6.35MM-18.57MM-25-8815 3M - TC
    6.35MM-18.57MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 6.35MM-18.57MM-25-8815 is described as 6.35MM X 18.57MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM