6.1MM-1.5MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 6.1MM-1.5MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 6.1MM X 1.5MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 6.1MM-1.5MM-25-8815 3M - TC
    6.1MM-1.5MM-25-8815 3M - TC
    6.1MM-1.5MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 6.1MM-1.5MM-25-8815 is described as 6.1MM X 1.5MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M