50MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
  • Part Number: 50MM-5M-0.5MM-5590H
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: THERMAL INTERFACE PAD 50MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 50MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
    50MM-5M-0.5MM-5590H 3M - TC
    50MM-5M-0.5MM-5590H is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 50MM-5M-0.5MM-5590H is described as THERMAL INTERFACE PAD 50MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM