49.53MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
  • Part Number: 49.53MM-48.26MM-25-8810
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 49.53MM X 48.26MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 49.53MM-48.26MM-25-8810 3M - TC
    49.53MM-48.26MM-25-8810 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 49.53MM-48.26MM-25-8810 is described as 49.53MM X 48.26MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK