47.75MM-35.56MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 47.75MM-35.56MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 47.75MM X 35.56MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 47.75MM-35.56MM-25-5590H-05 3M - TC
    47.75MM-35.56MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 47.75MM-35.56MM-25-5590H-05 is described as 47.75MM X 35.56MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM