45.45MM-43.18MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 45.45MM-43.18MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 45.45MM X 43.18MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 45.45MM-43.18MM-25-5590H-05 3M - TC
    45.45MM-43.18MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 45.45MM-43.18MM-25-5590H-05 is described as 45.45MM X 43.18MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"