43.2MM-44.5MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 43.2MM-44.5MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 43.2MM X 44.5MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 43.2MM-44.5MM-25-8815 3M - TC
    43.2MM-44.5MM-25-8815 3M - TC
    43.2MM-44.5MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 43.2MM-44.5MM-25-8815 is described as 43.2MM X 44.5MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)