40.8MM-26.9MM-25-8815 3M - TC
  • Part Number: 40.8MM-26.9MM-25-8815
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 40.8MM X 26.9MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 40.8MM-26.9MM-25-8815 3M - TC
    40.8MM-26.9MM-25-8815 3M - TC
    40.8MM-26.9MM-25-8815 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 40.8MM-26.9MM-25-8815 is described as 40.8MM X 26.9MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F