40.64MM-40.64MM-25-5590H-05 3M - TC
  • Part Number: 40.64MM-40.64MM-25-5590H-05
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 40.64MM X 40.64MM 1=25/PK
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about 40.64MM-40.64MM-25-5590H-05 3M - TC
    40.64MM-40.64MM-25-5590H-05 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Thermal Sheets category. 40.64MM-40.64MM-25-5590H-05 is described as 40.64MM X 40.64MM 1=25/PK. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP